HAKKIMIZDA
 

ŞANLI DEMİR Tarım Makinaları 1990 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne "Kaliteli Ürün ve Hizmet” anlayışından taviz vermeden yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Çağımızın gereksinimi olan teknolojik yenilikler ve modern bir altyapı ile ihtiyaç duyulan düzeyde üretim yapabilmenin mümkün olacağı bilincinde olan ŞANLI DEMİR 10.000 m2 kapalı 10.000 m2 açık alanı, CNC Lazer kesim, CNC Plazma kesim, CNC Torna, tam teşekküllü makine parkuru ve uzman kadrosu ile Şanlıurfa'da üretimine devam edereki tarım sektörünün hizmetindedir. ŞANLI DEMİR Tarım Makinaları'nın, üretiminin bir yüzdesini de ihracat oluşturup, başta Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Deney Raporu'na Sahiptir. Firmamız CE ve TSE yeterlilik belgelidi.

İmal ettiği ürünleri Tarım Kredi Kooperatifleri, bayilerimiz ve fabrikamızdan temin edebilme kolaylığı sunan ŞANLI DEMİR kalite ve teknoloji anlayışı ile sizlerle birlikte geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni atılımlar yapacaktır. Sahiptir. Firmamız CE ve TSE yeterlilik belgelidi. İmal ettiği ürünleri Tarım Kredi Kooperatifleri, bayilerimiz ve fabrikamızdan temin edebilme kolaylığı sunan ŞANLI DEMİR kalite ve teknoloji anlayışı ile sizlerle birlikte geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni atılımlar yapacaktır.